SUPA24
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl, po rekonstrukci
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 380 719 Kč
(53 423 Kč / m²)
Prodej
4+1
82 m²
Rond-Point de la Maison du Coq, Mâcon

místnosti4+1
plocha82 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Exclusivité! Vue sur la Saône, 5min centre-ville, dans une copropriété sécurisée avec ascenseur ! Appartement traversant avec balcon, comprenant une ...

Plynové
Stáří nabídky: 135 dní
Aktualizováno: 27 dní

Lokalita

Rond-Point de la Maison du Coq, Mâcon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

l'Adresse - Charollois immobilier - l'Adresse - Charollois immobilier