Výpis nabídek
9
9
9
8 022 405 Kč
(148 563 Kč / m²)
Prodej
2+1
54 m²
Rue du Lac, Lyon
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
54 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Pépite en plein coeur du 3ème, refait par architecte d'intérieur!
Au 7ème et dernier étage d'un immeuble des années 60, ce bel appartement traversant...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Plynové
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
4 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue du Lac, Lyon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.