Výpis nabídek
12
12
12
5 156 810 Kč
(79 336 Kč / m²)
Prodej
3+1
65 m²
Rue Varichon, Lyon
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
65 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Laissez-vous séduire par ce duplex lumineux de 65 m² dans une copropriété moderne de 2009, à proximité des transports (tram T6) et des commodités.
L'...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Elektrické
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
2 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue Varichon, Lyon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.