SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 967 230 Kč
(160 762 Kč / m²)
Prodej
2+1
62 m²
Rue Émile Zola, Lyon

místnosti2+1
plocha62 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

GROLÉE. Located on the 4th floor of a condominium building, this apartment enjoys a prime location in the very heart of the Presqu’île.

Plynové
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Rue Émile Zola, Lyon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BARNES Lyon