SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 737 802 Kč
(103 658 Kč / m²)
Prodej
3+1
65 m²
Rue Varichon, Lyon

místnosti3+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

MONPLAISIR-MARTINIERE, T3 DE 65 M2 DANS RESIDENCE DE 2010. Venez découvrir en exclusivité, cet appartement 3 pièces de 65,43m2, situé rue Villon, au ...

Ostatní
Stáří nabídky: 65 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rue Varichon, Lyon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Lm2p Patrimoine Partenaire Cesar & Brutus