SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 648 686 Kč
(56 134 Kč / m²)
Prodej
3+1
65 m²
Allée des Merlus, Lorient

místnosti3+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Noureddine Sghaier vous propose: Merville, charmant Appartement 3 Pièces.Idéalement situé à deux pas des halles et du centre-ville, d’une...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Allée des Merlus, Lorient
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France