SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 381 116 Kč
(57 307 Kč / m²)
Prodej
2+1
59 m²
Rue de l'Égalité, Loos

místnosti2+1
plocha59 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Situé à Loos, en plein centre et à proximité du CHU, cet appartement de 59 m2 Carrez se trouve au premier étage d'une copropriété calme construite dan...

Plynové
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rue de l'Égalité, Loos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZEFIR IMMOBILIER