SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 300 065 Kč
(74 118 Kč / m²)
Prodej
5+1
85 m²
Rue de l'Égalité, Loos

místnosti5+1
plocha85 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Jonathan Thevenoud vous propose: Loos – Appartement 2014 – Balcon / Terrasse – T4 – 3 chambres – Garage et parking – 85 m²À vendre à Loos...

Ostatní
Stáří nabídky: 27 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Rue de l'Égalité, Loos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France