SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 741 218 Kč
(66 778 Kč / m²)
Prodej
3+1
71 m²
Route de Corbeil, Longjumeau

místnosti3+1
plocha71 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Annabelle Brieda vous propose: LONGJUMEAU – Appartement 3 pièces – 71,33 m² – 2 chambres – Balcons – BOX fermé – Cave – Résidence sécuris...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Route de Corbeil, Longjumeau
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France