Výpis nabídek
16
16
16
6 518 721 Kč
(74 076 Kč / m²)
Prodej
4+1
88 m²
Rue de Bompard, Livron-sur-Drôme
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
88 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
iad France - Stephanie Garcia (06 41 96 28 44) vous propose : Appartement 3 pièces ( sur demande 4 pièces possible en option) – Performance & sérénit...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
147 dní
Aktualizováno:
147 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue de Bompard, Livron-sur-Drôme
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.