SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 870 255 Kč
(31 171 Kč / m²)
Prodej
3+1
60 m²
Rue de Solignac, Limoges

místnosti3+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

L’agence MALLET-GUY vous propose à la vente cet appartement idéalement situé dans le bas de l’avenue Baudin.Implanté en rez-de-chaussée d’une résidenc...

Parametry

Vygenerováno z AI

Samostatná kuchyněSprchový koutPodlažíPřirozené světlo

Plynové
Stáří nabídky: 132 dní
Aktualizováno: 29 dní

Lokalita

Rue de Solignac, Limoges
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Mallet-guy Immobilier