SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 990 425 Kč
(132 212 Kč / m²)
Prodej
4+1
68 m²
Rue des Myosotis, Lille

místnosti4+1
plocha68 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Kévin Samiez vous propose: Découvrez ce magnifique appartement d'une superficie de 68 m² face au musée des beaux-arts, situé en rez-de-ch...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rue des Myosotis, Lille
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France