SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 874 588 Kč
(102 007 Kč / m²)
Prodej
4+1
87 m²
Rue Bernard Palissy, Lille

místnosti4+1
plocha87 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Delphine Allard vous propose: LILLE – BOULEVARD CARNOT – APPARTEMENT ENV 87M² AVEC CACHET – 2 CHAMBRES – ASCENSEUR – CAVEEmplacement stra...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rue Bernard Palissy, Lille
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France