SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 235 586 Kč
(43 835 Kč / m²)
Prodej
2+1
51 m²
Rue des Myosotis, Lille

místnosti2+1
plocha51 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Plongez dans le confort de cet appartement T2 de 51 m², niché au cœur du dynamique quartier d'Eurasanté à Lille. Actuellement loué à 650€ charges comp...

Plynové
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Rue des Myosotis, Lille
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZEFIR IMMOBILIER