SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 696 088 Kč
(69 738 Kč / m²)
Prodej
3+1
53 m²
Rue Bernard Palissy, Lille

místnosti3+1
plocha53 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

***EXCLUSIVITÉ SOUS COMPROMIS***Dans le secteur recherché de Saint-Maurice-Pellevoisin, cet appartement T3 de 54 m2 bénéficie d’un emplacement stratég...

Plynové
Stáří nabídky: 59 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Rue Bernard Palissy, Lille
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Singulier Immobilier