SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 564 665 Kč
(63 962 Kč / m²)
Prodej
3+1
87 m²
Rue de l'Armagnac, Les Ulis

místnosti3+1
plocha87 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Milan LAZIC vous propose: ' TRIPLEX en EXCLUSIVITÉ ' - LES ULIS Appartement 4 pièces (87m2 environ), situé dans une résidence au calme et...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rue de l'Armagnac, Les Ulis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France