SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 375 857 Kč
(65 311 Kč / m²)
Prodej
3+1
67 m²
Rue de l'Armagnac, Les Ulis

místnosti3+1
plocha67 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Alexis Merluzzi vous propose: Appartement Lumineux 3 pièces avec Balcon Sans Vis à vis - Résidence de standing ravalée- Parking et CaveV...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Rue de l'Armagnac, Les Ulis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France