SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 864 590 Kč
(70 265 Kč / m²)
Prodej
2+1
55 m²
Rue de l'Armagnac, Les Ulis

místnosti2+1
plocha55 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Milan LAZIC vous propose: ' EN EXCLUSIVITÉ ' - Appartement 2 pièces dans la résidence - LE JARDIN DES LYS -Venez découvrir cet appartemen...

Ostatní
Stáří nabídky: 69 dní
Aktualizováno: 69 dní

Lokalita

Rue de l'Armagnac, Les Ulis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France