SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
33 153 049 Kč
(338 296 Kč / m²)
Prodej
3+1
98 m²
Rue Georges Cumin, Les Belleville

místnosti3+1
plocha98 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A43262EH73 - Situated in the authentic alpine village of Saint-Martin-de-Belleville, this beautiful new-build 3-bedroom ground floor apartment offers ...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaPodlažíVysoké stropyOtevřený obývací prostor

Ostatní
Stáří nabídky: 70 dní
Aktualizováno: 70 dní

Lokalita

Rue Georges Cumin, Les Belleville
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Leggett Immobilier