SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 891 932 Kč
(149 690 Kč / m²)
Prodej
1+1
26 m²
La Chamois, Le Tholonet

místnosti1+1
plocha26 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Appartement T1 avec balcon a vendre au RDC d’une résidence fermée, quartier Facultés à Aix en Provence, proche des commerces, écoles, bus de ville et ...

Elektrické
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

La Chamois, Le Tholonet
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Cryza Immobilier