SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 897 451 Kč
(106 722 Kč / m²)
Prodej
3+1
74 m²
Allée des Coteaux, Le Raincy

místnosti3+1
plocha74 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Frédéric Rosello vous propose: Appartement de Charme 3 Pièces avec 4 Balcons au RaincyDécouvrez ce superbe appartement situé au cOEur du ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Samostatná kuchyněSamostatné wcPřirozené světloVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Allée des Coteaux, Le Raincy
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France