SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 259 361 Kč
(39 269 Kč / m²)
Prodej
4+1
83 m²
Rue du Homet, Le Havre

místnosti4+1
plocha83 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Sophie Bourgogne vous propose: Appartement LOFT Chaleureux proposant 3 CHAMBRES au Havre dans petite copropriétéCARACTERISTIQUES2ème et d...

Parametry

Vygenerováno z AI

Dřevěné trámySamostatná kuchyněVanaSprchový koutKrbPřirozené světloVýhledVysoké stropy

Ostatní
Stáří nabídky: 88 dní
Aktualizováno: 55 dní

Lokalita

Rue du Homet, Le Havre
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France