SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 352 195 Kč
(114 531 Kč / m²)
Prodej
2+1
38 m²
Route des Mas, Le Grau-du-Roi

místnosti2+1
plocha38 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Dans résidence sécurisée, appartement de type P2 cabine au 3ième étage de 38.31m2, composé d'une entrée, un séjour, une kitchenette avec lave vaissell...

Parametry

Vygenerováno z AI

Samostatné wcKuchyňské spotřebičeZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 16 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Route des Mas, Le Grau-du-Roi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dousson Immobilier