SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 033 690 Kč
(104 869 Kč / m²)
Prodej
2+1
48 m²
Route des Mas, Le Grau-du-Roi

místnosti2+1
plocha48 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Corinne Flagel vous propose: Appartement - 2 pièces - Résidence Sécurisée - Le Grau-du-RoiSitué à Port Camargue, cet appartement de 48m² ...

Ostatní
Stáří nabídky: 55 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Route des Mas, Le Grau-du-Roi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France