SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 268 785 Kč
(158 017 Kč / m²)
Prodej
3+1
46 m²
Route des Mas, Le Grau-du-Roi

místnosti3+1
plocha46 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Dans résidence fermée et sécurisée avec piscine,au 2ème étage, nous vous proposons cet appartement de type p3 d'une surface de 61.08m2(46.38m2 CARREZ ...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorSamostatné wc

Ostatní
Stáří nabídky: 113 dní
Aktualizováno: 30 dní

Lokalita

Route des Mas, Le Grau-du-Roi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dousson Immobilier