SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 865 203 Kč
(118 652 Kč / m²)
Prodej
3+1
100 m²
Chemin de la 3ème écluse, Lattes

místnosti3+1
plocha100 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

VENTE APPARTEMENT 3/4 PIÈCES LATTES PORT ARIANE Magnifique appartement type T3 de 100m2 avec une grande terrasse de 14m2 au sein d’une résidence sécur...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledOtevřený obývací prostorPřirozené světlo

Elektrické
Stáří nabídky: 107 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Chemin de la 3ème écluse, Lattes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Acteur Sud  boutonnet