SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 037 306 Kč
(26 184 Kč / m²)
Prodej
4+1
116 m²
Rue de l'Abbé Simon, Lapoutroie

místnosti4+1
plocha116 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Vanessa Maine vous propose: Beau potentiel pour cet appartement 4 pièces de 115m² avec garage À Lapoutroie, au cOEur d’un environnement a...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rue de l'Abbé Simon, Lapoutroie
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France