SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 809 038 Kč
(61 798 Kč / m²)
Prodej
4+1
94 m²
Route de Charleval, Lambesc

místnosti4+1
plocha94 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Appartement traversant très spacieux de 94 m2 au 2 ème étage d'une petite copropriété en plein centre ville de Lambesc. Votre Type 3 se compose d'un v...

Ostatní
Stáří nabídky: 132 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Route de Charleval, Lambesc
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Immobilière Paca