SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 213 611 Kč
(88 592 Kč / m²)
Prodej
4+1
104 m²
Allée Saint-Pierre, Lambersart

místnosti4+1
plocha104 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Florian Bouchend'homme vous propose: Appartement de Standing à proximité Immédiate de la citadelle - 3 Chambres - Bureau - Dressing - Gar...

Ostatní
Stáří nabídky: 92 dní
Aktualizováno: 45 dní

Lokalita

Allée Saint-Pierre, Lambersart
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France