SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 329 707 Kč
(53 453 Kč / m²)
Prodej
4+1
81 m²
Rue Simone Veil, Lamballe-Armor

místnosti4+1
plocha81 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Vanessa RICARD vous propose: LA POTERIE Appartement Duplex 2 chambres et un bureau dans une petite copropriété de 4 appartements.Cet app...

Parametry

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorPřirozené světloPodlaží

Ostatní
Stáří nabídky: 79 dní
Aktualizováno: 40 dní

Lokalita

Rue Simone Veil, Lamballe-Armor
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France