SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 884 469 Kč
(140 049 Kč / m²)
Prodej
3+1
92 m²
Rue du Stade, La Rochelle

místnosti3+1
plocha92 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Découvrez cet exceptionnel appartement de 92 m², niché au deuxième étage sur l'Avenue de Colmar à La Rochelle. Cet espace de vie séduira les amateurs ...

Tepelné čerpadlo
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rue du Stade, La Rochelle
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZEFIR IMMOBILIER