SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
13 621 762 Kč
(119 489 Kč / m²)
Prodej
5+1
114 m²
Rue Fleuriau, La Rochelle

místnosti5+1
plocha114 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

INTERACTIVE SALE For sale, ideally located in the heart of La Rochelle, in the highly sought-after Golden Square, a bright apartment of 114.5 m² (Carr...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Rue Fleuriau, La Rochelle
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

36 HEURES IMMO