SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
19 423 944 Kč
(206 638 Kč / m²)
Prodej
4+1
94 m²
Avenue des Jeux, Huez

místnosti4+1
plocha94 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Alexandre Bila vous propose: RESIDENCE LE SIGNAL - APPARTEMENT SPACIEUX 3 CHAMBRES et 1 COIN MONTAGNE - BALCON AVEC VUE SUD - Découvrez c...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 85 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Avenue des Jeux, Huez
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France