SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 439 460 Kč
(99 069 Kč / m²)
Prodej
3+1
65 m²
Rue de Dampierre, Guyancourt

místnosti3+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Marie-Paule Nicolle vous propose: Appartement 3 pièces avec balcon – Résidence du Parc, Guyancourt (quartier Europe)Dans une copropriété ...

Ostatní
Stáří nabídky: 49 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rue de Dampierre, Guyancourt
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France