Výpis nabídek
8
8
8
10 574 988 Kč
(320 454 Kč / m²)
Prodej
1+1
33 m²
Le Ponant, Grimaud
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
33 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Ideally located in the heart of Port-Grimaud, this 32.50 m² (Carrez law) apartment has been entirely renovated by an architect.
The apartment offer...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Po rekonstrukci
Přirozené světlo
Otevřený obývací prostor
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Novostavba
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Tepelné čerpadlo
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
106 dní
Aktualizováno:
23 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Le Ponant, Grimaud
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.