SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 339 244 Kč
(49 437 Kč / m²)
Prodej
4+1
108 m²
Rue de Stalingrad, Grenoble

místnosti4+1
plocha108 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Plongez dans le charme de cet appartement T4 de 108 m², idéalement situé au cœur de Grenoble, à proximité immédiate de la place Gustave-Rivet. Niché a...

Tepelné čerpadlo
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rue de Stalingrad, Grenoble
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZEFIR IMMOBILIER