SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 383 808 Kč
(38 449 Kč / m²)
Prodej
3+1
62 m²
Rue de Stalingrad, Grenoble

místnosti3+1
plocha62 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Laurence Jacquet vous propose: GRENOBLE EAUX CLAIRES - EXCLUSIVITE - Appartement T3 avec BalconsSitué au 2ème étage d'une copropriété de ...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rue de Stalingrad, Grenoble
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France