SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 259 361 Kč
(53 432 Kč / m²)
Prodej
3+1
61 m²
Rue de Stalingrad, Grenoble

místnosti3+1
plocha61 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Fantine Merle vous propose: Appartement 3 pièces 60,5 m2 - GRENOBLE QUARTIER DES EAUX-CLAIRES - VUE MONTAGNES - Garage en susLE SECTEUR :...

Ostatní
Stáří nabídky: 103 dní
Aktualizováno: 29 dní

Lokalita

Rue de Stalingrad, Grenoble
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France