SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 540 618 Kč
(175 363 Kč / m²)
Prodej
3+1
43 m²
Rue Raymond Lefèbvre, Gentilly

místnosti3+1
plocha43 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Marta Broussou Krzyminska vous propose: Superbe appartement de 3 pièces avec balcon à Gentilly !Situé au cOEur de la charmante ville de G...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rue Raymond Lefèbvre, Gentilly
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France