SUPA24
4 497 409 Kč
(91 784 Kč / m²)
Prodej
2+1
49 m²
Route de Saint-Pons, Gémenos

místnosti2+1
plocha49 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

GEMENOS centre village, à proximité immédiate du grand parking. Au deuxième étage sans ascenseur, appartement de Type 2 proposant de beaux volumes. Su...

Elektrické
Stáří nabídky: 32 dní
Aktualizováno: 32 dní

Lokalita

Route de Saint-Pons, Gémenos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Gemenos Immobilier