SUPA24
Dům a okolí
Kuchyně; výhled, přirozené světlo
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, přirozené světlo, moderní styl
4 256 628 Kč
(66 510 Kč / m²)
Prodej
3+1
64 m²
Chemin de Montguichet, Gagny

místnosti3+1
plocha64 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Valéry Buseyne vous propose: **Appartement 3 Pièces à Gagny - Charme et Confort**Situé dans la charmante ville de Gagny (petit Raincy), c...

Ostatní
Stáří nabídky: 69 dní
Aktualizováno: 25 dní

Lokalita

Chemin de Montguichet, Gagny
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France