SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 382 411 Kč
(33 555 Kč / m²)
Prodej
3+1
71 m²
Avenue Roosevelt, Freyming-Merlebach

místnosti3+1
plocha71 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Dominique WEIL vous propose: Bel appartement rénové de 3 pièces à Freyming-MerlebachDécouvrez ce charmant appartement de 71m² situé dans ...

Ostatní
Stáří nabídky: 156 dní
Aktualizováno: 30 dní

Lokalita

Avenue Roosevelt, Freyming-Merlebach
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France