SUPA24
6 390 860 Kč
(76 998 Kč / m²)
Prodej
5+1
83 m²
Fréjus

místnosti5+1
plocha83 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Abdelkader Bezerga vous propose: En exclusivité, bel appartement 4 pièces spacieux, balcon, parking et proche des commodités à pied.Situé...

Ostatní
Stáří nabídky: 89 dní
Aktualizováno: 88 dní

Lokalita

Fréjus
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France