SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 064 848 Kč
(113 513 Kč / m²)
Prodej
2+1
27 m²
Fréjus

místnosti2+1
plocha27 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Catherine Olesik vous propose: Opportunité Investissement ou première acquisition - Appartement 2 pièces à Fréjus, Idéal Location Saisonn...

Ostatní
Stáří nabídky: 97 dní
Aktualizováno: 97 dní

Lokalita

Fréjus
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France