SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 632 618 Kč
(23 899 Kč / m²)
Prodej
6 a více
152 m²
Place de l'Hôtel de Ville, Fraize

místnosti6 a více
plocha152 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

JADORE IMMOBILIER vous présentes en EXCLUSIVITE ce bel appartement avec terrain !! Situé à 15 minutes de l'ALSACE ainsi que 25 minutes de GERADMER , i...

Ostatní
Stáří nabídky: 99 dní
Aktualizováno: 51 dní

Lokalita

Place de l'Hôtel de Ville, Fraize
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Jadore Immobilier