Výpis nabídek
13
13
13
9 695 080 Kč
(107 723 Kč / m²)
Prodej
4+1
90 m²
Rue des Ormeaux, Fontenay-aux-Roses
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
90 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
iad France - Jean-Marie GASSELIN vous propose: EXCLUSIVITÉ / CALME ABSOLU & CADRE VERDOYANT / SUPERBE BALCON ORIENTÉ SUD / ASCENSEUR / 5 MIN COULÉE V...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
12 dní
Aktualizováno:
12 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue des Ormeaux, Fontenay-aux-Roses
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.