SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 088 782 Kč
(117 311 Kč / m²)
Prodej
5+1
86 m²
Rue des Ormeaux, Fontenay-aux-Roses

místnosti5+1
plocha86 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Steven Michaux vous propose: EXCLUSIVITÉ – LE COMPROMIS ENTRE L'APPARTEMENT ET LA MAISON – TRIPLEX 5 PIÈCES (3 CHAMBRES + BUREAU) – TERRA...

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Rue des Ormeaux, Fontenay-aux-Roses
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France