SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 293 298 Kč
(96 820 Kč / m²)
Prodej
3+1
65 m²
Rue des Rosiers, Fleury

místnosti3+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Peter Andrzejewski vous propose: EN EXCLUSIVITÉ ! BAS DE SAINT PIERRE LA MER, APPARTEMENT 3 PIÈCES DE 65 M² EN REZ-DE-CHAUSSÉE AVEC TERRA...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledPodlažíOtevřený obývací prostorSamostatné wcPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 74 dní
Aktualizováno: 74 dní

Lokalita

Rue des Rosiers, Fleury
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France