SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 671 340 Kč
(161 189 Kč / m²)
Prodej
3+1
60 m²
Grand'Rue, Ferney-Voltaire

místnosti3+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Découvrez cet appartement T3 de 60,20 m2, idéalement situé Rue Condorcet au cœur de Ferney-Voltaire (01210), au 3ème étage d'une résidence contemporai...

Ostatní
Stáří nabídky: 57 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

Grand'Rue, Ferney-Voltaire
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Planifique Immobilier