SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 815 992 Kč
(130 313 Kč / m²)
Prodej
3+1
83 m²
Grand'Rue, Ferney-Voltaire

místnosti3+1
plocha83 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

FERNEY-VOLTAIRE Appartement T3 lumineux à deux pas de la f FERNEY-VOLTAIRE Appartement T3 lumineux à seulement quelques mètres de la Suisse, à proxi...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Samostatná kuchyněSamostatné wcVanaChodba

Ostatní
Stáří nabídky: 118 dní
Aktualizováno: 54 dní

Lokalita

Grand'Rue, Ferney-Voltaire
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PROPERTY GENEVA